Staramy się, aby współpraca z klientem przebiegała szybko sprawnie, do tego niezbędny jest odpowiedni, sprawdzony harmonogram czynności, które są niezbędne do pomyślnych realizacji naszych projektów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i chcecie wiedzieć jak wygląda cały proces związany z budową strony internetowej, poniżej przedstawiamy ogólną charakterystykę przebiegu prac:

 

1. Kontakt z nami

Jeżeli uważasz, że chcesz nam powierzyć stworzenie Twojej strony internetowej wystarczy się z nami skontaktować.

 

2. Zebranie informacji o tematyce i wymaganiach

Przedstawienie nam oczekiwań, co jest potrzebne i jakie są Państwa wymagania to etap który pozwoli scharakteryzować formę i optymalne rozwiązania biorąc pod
uwagę rynek, aktualne trendy oraz użyteczność zastosowanych rozwiązań, tak aby przyniosły jak najwięcej korzyści.

 

3. Przygotowanie dokumentu z głównymi założeniami

Na podstawie zebranych informacji przedstawiamy ofertę zawierającą najistotniejsze informacje o projekcie takie jak termin wykonania, wycenę projektu, rozwiązania które zostaną zastosowane na Państwa stronie tak, aby była w pełni wydajna.

 

4. Proces dostosowywania graficznego

Ważny etap pracy nad stroną czyli stworzenie graficznego wyglądu strony. Tutaj współpracujemy z klientem. Przedstawiamy wstępną koncepcję tego jak będzie wyglądała, przesyłamy do Paśtwa i czekamy na ewentualne uwagi. Nanosimy je do momentu kiedy grafika w pełni odpowiada oczekiwaniom.

 

5. Realizacja zamówienia według wcześniej ustalonych wytycznych

Kiedy szata graficzna strony jest już zaakceptowana przystępujemy do wdrożenia wersji internetowej Państwa strony. Uruchamiamy odpowiednie oprogramowanie według ustalonej wcześniej specyfikacji i składamy wszystko w całość. W każdym momencie możesz zapytać o stan wykonalności projektu, na bieżąco mając wgląd w aktualny stan pod odpowiednim adresem www.

 

6. Oddanie realizacji do akceptacji

Informujemy o zakończeniu prac nad stroną, co oznacza że strona jest gotowa. Od tego momentu następuje sprawdzanie przez Klienta czy wszystko jest w porządku, jeżeli są jakieś uwagi uwzględniamy je w projekcie.

 

7. Akceptacja projektu

Klient sprawdza czy wszystko mu odpowiada, informując o akceptacji projektu. Fakturujemy projekt i uruchamiamy serwis pod właściwym adresem internetowym Twojej strony. Od tego momentu strona zaczyna już działać w Internecie.

 

8. Opieka nad stroną, aktualizacje.

Kontakt z Klientem nie kończy się wraz z umieszczeniem strony na serwerze. Cały czas jesteśmy do dyspozycji, więc modyfikacje i zmiany na stronie w późniejszych terminach nie będą problemem. Zależy nam, aby strony spełniały swój podstawowy cel - zawierały aktualne informacje.