Zarejestrowanie własnej domeny oraz wybór hostingu to pierwsze kroki w celu założenia własnej strony internetowej. Bardzo ważne jest, aby dokonać  wyboru pewnego i zaufanego dostawcy, który oprócz atrakcyjnych cen zagwarantuje również szybką pomoc techniczną.

 

Działamy w branży internetowej od wielu lat i świetnie znamy potrzeby naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z jakimi trudnościami muszą się oni zmagać na co dzień i wiemy jak im pomóc w codziennej działalności.

 

Oferujemy usługi hostingowe oraz pomoc przy rejestracji domen zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Domena jest rejestrowana na dane Klienta przez co staje się on prawnym właścicielem, w przyszłości, jeśli zaistnieje taka potrzeba można ją sprzedać w dowolnym momencie jak i za dowolną kwotę. Zapewniamy, także wszelką pomoc i doradztwo dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Internetem i nie do końca orientują się w sprawach technicznych.

 

Jesteśmy partnerem godnym zaufania, na którego zawsze można liczyć. Nasza oferta usług hostingowych oraz pomoc przy rejestracji domen jest bardzo atrakcyjna cenowo dla naszych klientów.